História Exclusiv Garage Bratislava
siaha do roku 2014, kedy sme sa rozhodli našu vášeň pre dokonalý vzhľad exteriéru i interiéru auta pretransformovať do praxe a podobne zmýšľajúcim majiteľom štvorkolesových miláčikov ponúknuť naše služby.

Problematiku áut vrátane detailingu teda poznáme do najmenších podrobností. Náš profesionálny tím má bohaté praktické skúsenosti so všetkými možnými prácami, pretože detailing nie je len o precíznom vyčistení okien, diskov alebo karosérie.

Naozajstný detailing ide oveľa ďalej a výsledkom poctivej práce je vozidlo, ktoré aj pri bližšom pohľade vyzerá tak, akoby práve opustilo výrobnú linku.

Nuž a práve takéto náročné výzvy máme najradšej. Kvalitu a individuálny prístup vám môže sľubovať hocikto, no až s nami spoznáte, že keď dvaja robia to isté, nemusí to byť vždy to isté. Výsledný vzhľad vozidla, ktoré prejde rukami našich zamestnancov vás príjemne šokuje. Dôvod je prozaický.

 
Všetko robíme tak, akoby sme to robili pre seba
Takáto filozofia poskytovania služieb je nám vlastná a najprirodzenejšia. Okrem toho v rezervovanom termíne idú bokom všetky ostatné práce, takže vášmu vozidlu je venovaná maximálna pozornosť. Samozrejme až dovtedy, kým na aute nebudú dotiahnuté aj tie najmenšie detaily. Bez profesionálneho vybavenia alebo bez špeciálnych produktov by to však tiež nešlo. Ani v tejto oblasti preto neponechávame nič na náhodu a kladieme dôraz na špičkovú kvalitu.

 

Potrebujete upraviť alebo renovovať vzhľad vášho auta, nič jednoduchšie.

Pridajte sa k stovkám spokojných klientov, ktorí sa rozhodli využiť naše komplexné služby. V ponuke nájdete ručné umývanie, ale aj náročnejšie detailingové programy, ako:

  • Oprava preliačin bez poškodenia laku
  • Brúsenie a leštenie karosérie, či diskov do chrómu.
  • Keramické lakovanie, voskovanie.
  • Renovácia svetlometov.
  • Oprava kožených poťahov.
  • Oprava kožených poťahov.
  • Bodykit tuning a ďalšie úpravy áut alebo renovácie.

Kontakujte nás

    OBCHOD