Na ochrane karosérie a laku záleží každému
majiteľovi auta bez ohľadu na to, či ide o aktuálnu novinku autosalónov alebo o „veterána“, ktorý už má čosi za sebou. Že to nie je práve najjednoduchšia záležitosť vypovedajú mnohé škrabance, ktoré majú neraz na svedomí plné parkoviská a úzke parkovacie miesta. Lak však môžu poškodiť tiež odlietavajúce kamienky z posypového materiálu, agresívne exkrementy vtákov alebo hoci aj nevinný nápis „Umy ma“ napísaný prstom na dverách zašpineného auta. O škrabance sa v tomto prípade postará prach, ktorý na laku zanechá stopy podobné brúsnemu papieru.

Nástrah je skutočne viac ako dosť. Riešenie ako zabrániť škrabancom je pritom úplne jednoduché. Stačí na lak naniesť kvalitný prípravok nano keramickej ochrany.

 
Keramika je hitom
Keramika vytvára tvrdú a vysoko odolnú kremičitú vrstvu, ktorá je podobná sklu. Táto vrstva je neporovnateľne tvrdšia ako lak, vďaka čomu spomenuté

odlietavajúce kamienky alebo negatívne vplyvy prostredia ako je kyslý dážď, UV žiarenie a nečistoty nedostanú šancu poškodiť lak na karosérii auta.

Keramika sa zároveň vyznačuje vynikajúcou hydrofóbnosťou (odvádzaním vody) a jedinečným samočistiacim efektom. V konečnom dôsledku tak keramika výrazne uľahčuje čistenie auta a znižuje nároky na údržbu. Benefitov keramiky je samozrejme ešte viac. Za všetky môžeme spomenúť vysoký zrkadlový lesk a dlhodobú, často až niekoľkoročnú ochranu laku.


 

Aplikovanie keramiky na lak vozidla vo všeobecnosti vyžaduje striktné dodržiavanie

technologického postupu a precíznosť prác. Pri nanášaní keramiky na jazdené vozidlo sa však ukrýva ešte viac „nášľapných mín“ (dôkladné vyčistenie povrchu, príp. odmastenie, odstránenie hrdze, vyleštenie povrchu atď.) a preto je predsa len lepšie nechať to na profesionálov.

Myslíme si, že každý by sa mal držať toho, čo vie robiť najlepšie. Keramika v našom prevedení patrí vôbec k tomu najlepšiemu, čo môžete na trhu dostať a preto ak uvažujete nad touto alternatívou, neváhajte a kontaktujte nás. Výsledkom bude nablýskané auto so super vysokým leskom, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani David Beckham, či Cristiano Ronaldo, ktorí sa netaja láskou k elegantným autám.

Nezabudnite, že keramikou môžete chrániť nielen lak, ale aj disky a sklo.

Kontakujte nás

    OBCHOD