Detailing je synonymom modernej starostlivosti o auto,
ktoré v rukách profesionálov dokáže znovu získať podobu o akej ste pravdepodobne ani nesnívali.

Pre detailing je tak, ako to napovedá samotné pomenovanie dôležitý každý jeden detail, každá krivka, hrana alebo prehyb.

Jednoducho povedané, nič nemôže ostať bez povšimnutia a všetko musí byť starostlivo umyté a ošetrené. Detailing sa vykonáva s dôrazom na maximálnu čistotu a dlhodobý efekt ochrany. Jeho rozsah je však individuálny, rovnako ako čas potrebný na vykonanie prác. Kým niekomu stačí ručné umytie auta, iný je spokojný až po nanesení keramickej vrstvy na lak alebo aspoň po dôkladnom vyleštení laku.

 
Doprajte svojmu autu vyleštenie laku
Poznáte to sami veľmi dobre. Staráte sa o svoje auto najlepšie, ako to len viete a napriek tomu sa z času na čas objaví na dverách alebo na nárazníku nový škrabanec. Príčin je samozrejme veľa. Lak narušia mechanické poškodenia, či kamienky alebo staré kefy automatických umývacích liniek, no a svojim dielom prispejú tiež kyslé dažde i UV žiarenie. Spoločnou črtou všetkých nepriaznivých faktorov je skutočnosť, že výrazne znižujú životnosť laku a uberajú na atraktívnom vzhľade vozidla.

 

Riešenie ponúka leštenie laku, ktoré odstráni povrchové škrabance a drobnejšie poškodenia.

Celková renovácia laku vráti vášmu autu novú podobu, ktorá bude plným právom pútať pozornosť. Pridanou hodnotou leštenia bude nielen lesk, či vyššia životnosť, ale aj jednoduchšia starostlivosť. V prípade, že si potrpíte na prvotriednej kvalite i spoľahlivosti a chcete svojmu autu dopriať tú najlepšiu starostlivosť, využite naše detailingové služby. Ak chcete viac informácií alebo si chcete dohodnúť schôdzku, kontaktujte nás. Využiť môžete tiež rezervačný formulár, ktorý nájdete na našej webovej stránke, alebo si tam rovno zarezervujte termín.

Kontakujte nás

    OBCHOD