Skutočný detailing nepozná kompromisy a výhovorky.
Aj keď je pravdou, že pri autách sa predstavy o vhodnej starostlivosti môžu diametrálne líšiť, podľa nášho názoru by požiadavky na čistotu a ochranu auta nemali podliezať nastavenú latku kvality.

Ak to teda s detailingom myslíte naozaj vážne, začať by ste mali už pri umývaní auta.

Umytie auta môže byť prvým krokom na ceste za dokonalosťou. Nenechajte sa však pomýliť lákavými sloganmi alebo nízkymi cenami klasických autoumyvárok, ktoré spravidla nemajú s detailingom nič spoločné.

 
Rozdiel, ktorý je vidieť
Kefy automatických umývacích liniek síce auto umyjú za pár minút, ale ničím výnimočným nemusia byť ani drobné „pavučinky“ a iné poškodenia laku.

Naopak, ručné umývanie je náročnejšie na čas, ale k vášmu laku oveľa priateľskejšie a šetrnejšie.

Aby tomu tak naozaj bolo, ručné umývanie začína bezdotykovým predumytím, teda odstránením nánosov prachu a hrubých nečistôt. Nasleduje aplikovanie aktívnej peny, kvalitného neutrálneho šampónu, samotné umytie, navoskovanie a v závislosti od individuálnych požiadaviek klienta aj ďalšie úkony. Ako inak, s dôrazom aj na tie najmenšie detaily. Samozrejmosťou je ručné sušenie mikrovláknovými utierkami kombinované s bezdotykovým fukárom vzduchu.

 

Bezkonkurenčnou výhodou ručného umývania automobilu

je fakt, že nedochádza k nešetrnému mechanickému kontaktu s povrchom laku, vďaka čomu je auto nielen dokonale umyté, ale je bez akýchkoľvek škrabancov a náznakov poškodenia laku. Rozdiel medzi umytím na umývacej linke a pri ručnom umytí je jednoducho vidieť. Najlepšie však urobíte, ak sa o našich slovách presvedčíte sami a zarezervujete si u nás ručné umytie automobilu. Od nás nikto neodchádza sklamaní.

Kontakujte nás

    OBCHOD